Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Oxygenkoncentratorer Stationära/Portabla
Referensnummer: RS 2020-03791
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Oxygenkoncentratorer Portabla/Stationära
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning, 33157200 Syrgasutrustning, 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk