630596-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Dynor till rullstolar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynor
Referensnummer: RS 2020-03383
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193221 Dynor till rullstolar
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynor, i huvudsak till rullstolar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33193200 Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen