630606-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lås, nycklar och gångjärn – Lås- och nyckelsystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLås- och nyckelsystem
BeskrivningUpphandling avseende Lås- och nyckelsystem till Kraftringen.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument