63069-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Förvaringsskåp
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förvaringsskåp i stål
Referensnummer: 230/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421720 Förvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet syftar till att tillgodose avtalsanvändarnas behov av olika typer av förvaringsskåp i stål.
Ramavtalet avser två område:
— tunnplåtskåp,
— klassificerade skåp för brand- och stöldskydd.