630774-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter – Färskt kött, charkuteri och korvprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärskt kött, charkuteri och korvprodukter
BeskrivningUpphandlingen avser Ronneby kommuns behov av färskt kött, charkuteri och korvprodukter enligt upphandlingsdokumenten
Intern identifierare24/54
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFärskt kött, charkuteri och korvprodukter (1)