2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans av transformatorer till Gökhem transformatorstation
Beskrivning: Leverans av transformatorer till Gökhem transformatorstation.
Intern identifierare: 25/13
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000