630842-2023 - PlaneringSverige-Norrköping: Nöd- och säkerhetsutrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Tvångsmedel
Referensnummer: 2023-23191
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är ingen upphandling utan endast en RFI (Request for information) avseende tvångsmedel.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35113000 Säkerhetsutrustning, 35230000 Handklovar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen