630860-2024 - Resultat
Sverige – Fjärrvärme – Fjärrvärmecentraler
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFjärrvärmecentraler
BeskrivningJönköping Energi upphandlar fjärrvärmecentraler till villor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09323000 Fjärrvärme
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95827:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi