630875-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Byggteknisk ledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trafikstöd/byggledare till Masthuggskajen och Skeppsbron
Referensnummer: 04559/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71540000 Byggteknisk ledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Trafikstöd/byggledare till Masthuggskajen och Skeppsbron (kommer att uppdateras)
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71322500 Teknisk konstruktion av trafikanläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen