630999-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Flistransporter Renova 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlistransporter Renova 2026
BeskrivningFlistransporter från Renovas anläggningar till kund
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFlistransporter Renova 2026