631062-2021 - ResultatSverige-Järfälla: Möbler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning till bibliotek i BAS Järfälla kommun
Referensnummer: Kdn 2021/180
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Järfälla kommun är i behov av möbler och biblioteksinredning till ett nybyggt bibliotek i BAS Barkarby.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39130000 Kontorsmöbler, 39200000 Inredning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen