2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biljettsystem - Centralsystem
Beskrivning: Biljettsystem - Cenyralsystem
Intern identifierare: KTN 2024/210
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30144200 Biljettmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 30123100 Maskiner för biljettkontroll, 48000000 Programvara och informationssystem, 48110000 Programvara för kassasystem, 48151000 Datorstyrsystem, 48217000 Programvara för transaktionsbehandling, 48445000 Programvara för kundhantering, 48612000 Databashanteringssystem, 48613000 Elektronisk databehandling, 72410000 Leverantörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (1)
Beskrivning: Biljettsystem - Centralsystem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (2)