2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisktstöd Doors NEXT
Beskrivning: Tekniskt stöd avseende kravhanteringssystemet Doors Next samt tillhörande administrativa rutiner för KOLL.
Intern identifierare: KOM-421293
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Teknisktstöd Doors NEXT