See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnation Bergfotens förskola Tyresö
Beskrivning: Nybyggnation av förskola. Rivning, trädfällning, uppförande av ny förskola med matsal, tillagningskök, gård och ny väg.
Intern identifierare: 2023/KSUH 0060
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Malldel (1)