631215-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputstjänster
BeskrivningUtförande av fönsterputstjänster för Göteborgs universitet och Chalmers
Intern identifierareEUI 24 033
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFÖnsterputstjänster för Göteborgs universitet och Chalmers
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGU Område 1 Centrum
BeskrivningSe upphandlingsunderlag
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGU Område 2 Medicinarberget
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelGU Område 3 Haga/Linné
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelGU Område 4 Rosenlund
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelGU Område 5 Konferens och boende
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelChalmers Område 1 Lindholmen och Råö
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelChalmers område 2 Johanneberg: nord och öst
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelChalmers Område 3 Johanneberg: väst och syd