2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laparoskopiutrustningar
Beskrivning: Denna upphandling avser 6 st. laparaskopistaplar för leverans till Område specialiserad vård, Region Örebro län. Upphandlingen omfattar även option på ytterligare 3 st. laparaskopistaplar till Område specialiserad vård, Region Örebro län, samt option på serviceutbildning.
Intern identifierare: MT 2024-0033 / 24RS1568
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33164000 Laparoskopiutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000