631309-2021 - ÄndringSverige-Gävle: Stimulator
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ryggmärgsstimulering SCS
Referensnummer: RS 2020/1959
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33158210 Stimulator
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gävleborg avser att upphandling ryggmärgsstimulatorer.