631315-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Evenemang
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Eventsnickare
Referensnummer: 00509/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för eventsnickare
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45420000 Snickerimonteringar, 45421000 Snickeriarbeten, 45422000 Timmer- och snickeriarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen