2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala nyckellösningar 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans, installation, utbildning, hyra och service- och supportavtal för digitala nyckellösningar gällande nyckelgömmor och läkemedelskåp i Simrishamns kommun under avtalstiden.
Intern identifierare: 25/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
Ytterligare klassificering (cpv): 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar, 44522000 Haspar, låsdelar och nycklar, 44522200 Nycklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000