631387-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Kommunikationsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Uppkopplingsutrustning för taltidningsverksamheten
Referensnummer: MTM2021/500
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32570000 Kommunikationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppkopplingsutrustning för taltidningsverksamheten.