2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förmedling, administration och produktion av presentkort som ska användas vid fysiska köpställen inom Tranemo kommun. Presentkorten ska ha ett förutbestämt penningvärde och kunna användas som betalningsmedel för varor, tjänster eller upplevelser hos företag, butiker, restauranger eller liknande verksamheter i Tranemo kommun.
Intern identifierare: UPH/2025:64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000