631434-2023 - ÄndringSverige-Eslöv: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner, surfplattor, tillbehör och tjänster
Referensnummer: KS.2023.0526
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Eslövs kommun inbjuder intresserade Leverantörer till anbudsgivning avseende mobiltelefoner, surfplattor, tillbehör och tjänster.