Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI gällande IT-stöd för lagerhantering
Referensnummer: 2023-O002700
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212430 Programvaruutvecklingstjänster för lagerförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en RFI(Request for Information) för ett IT-stöd för lagerhantering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48780000 Programvara för system, lagring och innehållshantering, 48782000 Programvara för lagerhantering, 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta är en RFI gällande IT-stöd för lagerhantering