Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Öppen syrgasmask
Referensnummer: RS 2023-04227
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33157200 Syrgasutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Kompletterande upphandling inom respiration-cirkulation.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning, 33157110 Syrgasmask
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen