2. Förfarande
Förfarande
Titel: Husgeråd - köksutrustning & mindre köksmaskiner
Beskrivning: Kriminalvårdens behov av husgeråds relaterade produkter
Intern identifierare: 2025-17582
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39240000 Bestick, 39700000 Hushållsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000