631686-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – External referral - Liquid handler for NGS
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExternal referral - Liquid handler for NGS
BeskrivningExtern remiss inför kommande upphandling / external referral prior to the procurement of liquid handler
Intern identifierareV 2025/2512
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning