631790-2020 - ResultatSverige-Karlskrona: Reparation och underhåll av hissar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hiss-och garageportarbeten, omgång 2
Referensnummer: KS 2020/4500 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
AFA.21 Översiktlig information om objektet
Objektet avser:
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45313000 Installation av hissar och rulltrappor, 51511000 Installation av lyft- och hanteringsutrustning, utom hissar och rulltrappor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen