631823-2026 - Resultat
Sverige – Låssmedstjänster – Säkerhetstekniska installationer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetstekniska installationer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar: Delområde A - Inbrottslarm Delområde B - Passagesystem Delområde C - Larmöverföring Delområde D - Låssystem med tillhörande utrustning
Intern identifierare: 2025-32 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem, 44521100 Lås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000