Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50750000 Underhåll av hissar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Hallands län (SE231)
Land: Sverige
Värde