Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Öppen Förskola
Referensnummer: UBN 2021/55
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85312110 Barnomsorg inom förskola
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift av Öppen förskola
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 42 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85312110 Barnomsorg inom förskola
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen