2. Förfarande
Förfarande
Titel: Audio-Video och konferensutrustning
Beskrivning: Avtalet ska tillgodose stadens behov av produkter för bild-, ljud och foto samt produkter inom videokonferens. Avtalet ska även tillgodose stadens behov av leverans och installation i nya samt befintliga mötes- och konferensrum, utbildnings- och hörsalar, samt liknande situationer där kunden har behov av att använda produkter som omfattas av avtalet.
Intern identifierare: STK-2023-1394
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning, 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del