2. Förfarande
Förfarande
Titel: Offentlig belysning, entreprenad
Beskrivning: Offentlig gatubelysning: drift, underhåll och reinvestering
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118497:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45316100 Installation av utomhusbelysning, 45316110 Installation av vägbelysning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängningsoptioner