See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av växtväggar
Beskrivning: Skötsel av befintliga växtväggar
Intern identifierare: 2-3156/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 03121000 Trädgårdsväxter, 03121100 Levande växter, lökar, rötter, skott och sticklingar, 03451000 Växter, 16400000 Sprutmaskiner för jordbruk eller trädgårdsskötsel, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000