2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intervention, kundanpassade set - EXTERN REMISS -
Beskrivning: - EXTERN REMISS - Varuförsörjningen planerar en upphandling inom området intervention – kundanpassade set. För att säkerställa att upphandlingen baseras på relevanta och realistiska krav genomföra vi en extern remiss för delar av det framtagna kravunderlaget.
Intern identifierare: VF2024-00039
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter