Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: SU FV-0311-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22900000 Diverse trycksaker
II.1.4.
Kort beskrivning
Tryckeritjänster och stycksaker
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 16 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 5
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 5
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22140000 Foldrar, 22150000 Broschyrer, 22160000 Häften, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22800000 Register, kontoböcker, pärmar, blanketter och övriga trycksaker av papper eller kartong, 22900000 Diverse trycksaker
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4
Del nr: 5