Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal filmbyrå_filmproduktion
Referensnummer: 2021/0313
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92100000 Film- och videotjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ett ramavtal gällande filmproduktion
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen