632404-2023 - ÄndringSverige-Göteborg: Belysningsarmatur och elektriska lampor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ljussättningskonsult samt LED ljuskälla för utställningsmiljö.
Referensnummer: 23/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling av LED samt relaterade produkter och tjänster till Kulturförvaltningen i Göteborgs stad.