Upphandlingen syftar till att teckna avtal om utförande av en tjänst för administration av beställningar till Ledningskollen och hantering av svar från ledningsägare. Tjänsten kallas Kommunal Samlingskarta (KSK).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 75112000 Administration inom företagsverksamhet, 75120000 Administrativa byråtjänster, 79990000 Diverse företagstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen