2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratoriegaser
Beskrivning: Örebro universitet genomför en upphandling av ramavtal för laboratoriegaser.
Intern identifierare: ORU 2026/04335
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: laboratoriegaser varor
Intern identifierare: 1908915-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde - Laboratoriegaser, Örebro universitet
Beskrivning: lABORATORIEGASER ÖREBRO UNIVERSITET
Intern identifierare: 1908917-1