632695-2020 - ÄndringSverige-SUNDBYBERG: Avlägsnande av asbest
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
PCB-asbestsanering Kv Orienteraren 8
Referensnummer: FV 2020-000131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90650000 Avlägsnande av asbest
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden avser PCB-asbestsanering inom Kv Orienteraren 8.