2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gatusopmaskin
Beskrivning: Upphandling av fabriksny gatusopmaskin inklusive service till gaturenhållningen i Tomelilla kommun.
Intern identifierare: 24/195
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Varor tjänster