2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn Engångstråg Torus pak
Beskrivning: Södersjukhuset AB har för avsikt att ingå avtal med TORUS PAK EUROPE S.A R.L., och vill genom denna förhandsinsyn bereda möjlighet för andra aktörer att ta del av denna information. Avtalet omfattar ett ramavtal med en leverantör för köp och leverans av TORUS PAK® engångstråg.
Intern identifierare: SÖS 2024-1722
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000