2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skärmtak och förråd Såtenäs Garnison
Beskrivning: Byggnation av skärmtak och förråd.
Intern identifierare: 4808/2024
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kvalificering