632743-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Finansiell leasing
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Korttidshyra av fordon
Referensnummer: ViSAB 2021-00022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66114000 Finansiell leasing
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för löpande avrop av Korttidshyra av personbilar, minibussar, och lätta transportfordon.