63276-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Skyltar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala informationsskyltar till hållplatser.
Referensnummer: UPPH2017-0053
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928472 Skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning