2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utplanteringsväxter
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av utplanteringsväxter till stadens utemiljöer och verksamheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99441:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03121100 Levande växter, lökar, rötter, skott och sticklingar, 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 03451000 Växter