632941-2025 - Planering
Sverige – Städning och renhållning – RFI - Lokalvårdstjänster
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Lokalvårdstjänster
BeskrivningRFI (Request for Information) avseende planerad upphandling av lokalvårdstjänster inom Region Örebro län.
Intern identifierare25RS4801
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning