System för hantering av radiofarmaka inom nuklearmedicinska hotlab.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 48180000 Medicinsk programvara, 48219300 Programvara för administration, 48780000 Programvara för system, lagring och innehållshantering, 72250000 System- och stödtjänster, 72263000 Programimplementation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen