2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information Ärendehanteringssystem/Ticket Management System
Beskrivning: Denna Request for information (RFI) avser ett ärendehanteringssystem. This Request for information (RFI) is about a ticket management system.
Intern identifierare: 2024-01158
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd