63300-2026 - Resultat
Sverige – Traktorer – Skogstraktor med skogskärra
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogstraktor med skogskärra
BeskrivningSjöfartsverket är i behov av en fabriksny Skogstraktor med skogskärra.
Intern identifierare25-06429
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
Ytterligare klassificering (cpv): 03440000 Skogsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000